• Innenarchitektur Studio 7 Berlin
 • Studio 7 - EN
 • Innenarchitektur Studio 7 - PL
 • Studio 7, to pracownia projektowa, którą prowadzi Architekt Wnętrz Hanna Wars. Działalność projektową Hanna Wars rozpoczęła w 2007 roku. Wykształcenie zdobywała w Londynie i w Gdańsku, gdzie ukończyła Uniwersytet Gdański.  Od 2013 roku Hanna Wars realizuje projekty wnętrz w Berlinie.

  Projekt wnętrz powstaje na podstawie rzutów architektonicznych i własnej inwentaryzacji. Współpracę z klientem dzielimy na trzy etapy:

  I ETAP - Projekt Koncepcyjny - Wizualizacje

  To etap, na którym omawiamy założenia projektowe, inspiracje, układ funkcjonalny. Dokonujemy wizji lokalnej, pobieramy obmiary, przygotowujemy trójwymiarową koncepcję wnętrza, na podstawie której decydujemy o generalnym charakterze wnętrza.

  II ETAP - Projekt Wykonawczy - Techniczny

  Po przyjęciu koncepcji, przystępujemy do prac nad technicznym projektem wykonawczym. Projekt wykonawczy zawiera wszystkie niezbędne elementy kształtujące architekturę wnętrza. Składa się ze szczegółowych rysunków technicznych takich jak: inwentaryzacja, układ ścian, plan przyłączy hydraulicznych, układ funkcjonalny wnętrza, rzut podłóg, rzut sufitów, widoki i rozwinięcie ścian, plan przyłączy elektrycznych i oświetlenia, rysunki wykonawcze zabudów stolarskich oraz zestawienie i wyceny materiałów wyposażenia wnętrz, w tym w szczególności : armaturę sanitarną, ceramikę,  okładziny podłogowe, okładziny ścian,

 • dobór mebli, oświetlenie i oprawy elektryczne. Projekt oraz kosztorys budowlany przekazywany jest w formie dokumentacji projektowej w zamkniętym opracowaniu w dwóch egzemplarzach.

  III ETAP - Nadzór Autorski

  To etap realizacji projektu wnętrz . Jako pracownia z doświadczeniem sprawujemy bezpośredni nadzór nad wykonaniem projektu, polecamy i współpracujemy z ekipami budowlanymi, technikami światła. Zajmujemy się logistyką i dostawą materiałów wyposażenia wnętrz. Współpraca z nami w tym etapie jest gwarancją wykonania projektu wnętrz zgodnie z założeniami z fazy koncepcyjnej. 

  Jeżeli chciałbyś z nami porozmawiać o szczegółach współpracy, prosimy o kontakt oha@studio-7.com.pl